Osiedle Nowe Ogrody

 

 

 

Więcej

Wygoda w zasięgu ręki. Osiedle Nowe Ogrody posiada wszelkie rozwiązania niezbędne do komfortowego życia. Te nowe mieszkania w Poznaniu zaplanowano, jako kompleks budynków z miejscami parkingowymi w podziemiu. Wewnętrzne dziedzińce są zaaranżowane przez zieleń i małą architekturę , dzięki czemu osiedlowe skwerki staną się przyjaznym miejscem spacerów i spotkań.

Zarówno budynki, jak i wewnętrzne tereny rekreacyjne są odpowiednio doświetlone. Najmłodsi znajdą tutaj przyjazne, świetnie wyposażone place zabaw. Całość tworzy funkcjonalny zespół mieszkalno-usługowy, który będzie zarówno bezpiecznym miejscem dla dzieci, jak i idealną przystanią do zawiązywania sąsiedzkich przyjaźni. Na terenie osiedla systematycznie pojawiają się kolejne punkty usługowe ułatwiające codzienne życie mieszkańców, szanując przede wszystkim ich czas oraz dopasowując się do modelu osiedla Nowe Ogrody jako zielonej oazy spokoju.

Osiedle jest strzeżone i monitorowane 24 h/dobę. Mieszkania są jednopoziomowe; zaplanowane z maksymalną funkcjonalnością i przestronnością pomieszczeń. Posiadają wydzieloną część sypialną i dzienną, balkony lub tarasy, a na parterze ogródki.

W ramach pierwszych trzech etapów przy ulicy Meissnera powstało łącznie 265 mieszkań oraz 14 lokali usługowo-handlowych. Natomiast IV etap inwestycji będzie składać się ze 104 lokali mieszkalnych o powierzchni od 30 do 108 mkw. Finalizacja projektu nastąpi w IV kwartale 2019 roku. Po jego zakończeniu powstanie kompletny, wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną zielenią i małą architekturą, przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców osiedla.

W najnowszym, V etapie na przyszłych mieszkańców czekać będzie 130 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 27 do 103 mkw., 8 lokali usługowych (z możliwością prowadzenia lokali gastronomicznych), 168 miejsc postojowych oraz 40 boksów rowerowych. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku.

Przejdź do strony: Blisko centrum
Przejdź do strony: Architektura
Przejdź do strony: Piąty etap Nowych Ogrodów
Przejdź do strony: Standard